Nakladatelství Hejkal / Podzimní knižní veletrh
Podzimní knižní veletrh
 podle žánrů
 podle žánrů
 podle data vydání
 podle vystavovatele
 

Virtuální veletrh - kniha


Vystavovatel:Smart Press, s.r.o.
Název knihy:Rytmus roku s Hankou Zemanovou
Autor:Hanka Zemanová
Distributor:Smart Press, s.r.o.
ISBN:978-80-88244-07-3
EAN:9788088244073
Rok vydání:2021
Měsíc vydání:11
Vazba:pevná
Počet stran:552
Doporučená
prodejní cena:
1090
Anotace:Hanka Zemanová: Život v rytmu přírody je léčivý. Každý měsíc v roce nám nabízí jiné dary. Říkám jim „pomocná ruka přírody“. Jsou to nejlepší superpotraviny, které máme úplně zadarmo k dispozici. Kopřivy, pampelišky, bršlice, lesní borůvky, šípky, trnky a léčivé byliny, denní světlo a v noci úplná tma, v létě ohňostroj krásy, světla a hojnosti, v zimě ticho, tma a nebarevná krajina. To vše vyživuje a léčí naše tělo i duši. Jsou to ty nejobyčejnější věci, které jsou v ohrožení. Stejně jako živá úrodná půda, čistá voda, brouci a včely. Proto jsem o nich napsala knihu Rytmus roku.

Milý čtenáři, s radostí Vás informujeme, že naše kniha Rytmus roku s Hankou Zemanovou získala 2. místo v soutěže Český bestseller 2021 v kategorii Cena čtenářů. Rytmus roku s Hankou Zemanovou vyšel v listopadu loňského roku. Kniha se po prvních měsících úspěšně vyprodala a nyní je k dostání 1. dotisk. Ceny Český bestseller se udělují každoročně čtenářsky nejžádanějším titulům v rámci knihkupectví a e-shopu KNIHCENTRUM.cz.
WWW:https://smartpress.cz/obchod/rytmus-roku-s-hankou-zemanovou/
Žánr:odborná literatura a učebnice (česká i překladová)
Za zveřejněné údaje odpovídají vystavovatelé, s výjimkou rubriky Akce na veletrhu, kde čas a místo konání potvrzuje vedení Podzimního knižního veletrhu.

PhDr. Markéta Hejkalová,  Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 424 115, e-mail hejkal@hejkal.cz

Stav: Nepřihlášen - přihlásit

od 7.10.2007
Aktualizováno: 01. září 2016