Nakladatelství Hejkal / Podzimní knižní veletrh
Podzimní knižní veletrh
 podle žánrů
 podle žánrů
 podle data vydání
 podle vystavovatele
 

Virtuální veletrh - kniha


Vystavovatel:CBS Nakladatelství s.r.o.
Název knihy:Mnichovo Hradiště a okolí z nebe
Autor:Milan Paprčka, Matúš Krajňák
Distributor:CBS Nakladatelství
ISBN:978-80-88427-23-0
EAN:9788088427230
Rok vydání:2022
Měsíc vydání:03
Vazba:V8a šitá, pevná
Počet stran:104
Doporučená
prodejní cena:
599,- Kč (1+1 zdarma)
Anotace:"Představte si, že vám právě na zádech narostla křídla. Pomalu jste se vznesli do výšky a vítr vás zanesl až nad jednu ze vstupních bran do Českého ráje, nad Mnichovo Hradiště. Váš pohled upoutají nejen zdejší hrady a zámky, ale i nádherná skalní města v blízkém okolí.
Kouzelné město Mnichovo Hradiště vám otevře vstup do míst, v nichž se tyčí skalní města plná strží a stezek, věží a vyhlídkových plošin, tu a tam potkáte hrad, zámek nebo naleziště drahých kamenů. Ano, je to vskutku pohádkový Český ráj, místo opředené mnoha legendami a příběhy z časů, kdy se zdejšími hvozdy proháněli nebezpeční vousatí loupežníci a na šlechtických sídlech žily spanilé princezny nebo hodovali udatní rytíři. Vydáte-li se do Příhrazských skal, naskytne se vám nezapomenutelná příležitost prohlédnout si komplex skalních měst, jemuž vévodí skalní útvar Kobylí hlava.
Mezi nejvyhledávanější místa Českého ráje patří skalní pevnost Drábské světničky. Na jejích stěnách se zachovaly skalní rytiny dokládající, že se zde kdysi tajně scházeli členové Jednoty bratrské a možná zde i pobývali kališničtí kněží.
Tento malebný region je totiž rájem pro všechny milovníky historie, přírody, fotografování, horolezectví, cyklistiky, pěší turistiky nebo houbaření."
WWW:https://www.cbs-cesko.cz/obchod/Mnichovo-Hradi%C5%A1t%C4%9B-a-okol%C3%AD-z-nebe-p456717261
Žánr:obrazové publikace (české i překladové)
Za zveřejněné údaje odpovídají vystavovatelé, s výjimkou rubriky Akce na veletrhu, kde čas a místo konání potvrzuje vedení Podzimního knižního veletrhu.

PhDr. Markéta Hejkalová,  Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 424 115, e-mail hejkal@hejkal.cz

Stav: Nepřihlášen - přihlásit

od 7.10.2007
Aktualizováno: 01. září 2016