Nakladatelství Hejkal / Podzimní knižní veletrh
Podzimní knižní veletrh
 podle žánrů
 podle žánrů
 podle data vydání
 podle vystavovatele
 

Virtuální veletrh - kniha


Vystavovatel:Nakladatelství Olympia s.r.o.
Název knihy:V nebezpečí
Autor:Kit Ehrmanová
Překladatel:Jiří Bartoň
ISBN:80-7033-961-6
EAN:9 788070 339 619
Rok vydání:2006
Měsíc vydání:08
Vazba:vázaná
Počet stran:232
Doporučená
prodejní cena:
199 Kč
Anotace:Za tvrdohlavost se platí. Za hrdost také. Platí za ni i jednadvacetiletý Stephen Cline, který proti vůli otce opustí školu a začne pracovat jako správce na koňské farmě v Marylandu.
K jeho práci patří nesnesitelný trenér a nepříjemní žáci v jezdecké škole. Pak ale Steve jednoho rána vyruší partu zlodějů a zjistí, jak vypadají skutečné problémy. Je unesen spolu s koňmi, ale při útěku se postaví sadistickému zabijákovi a podaří se mu překazit zločinecké plány. Když se policejní vyšetřování zastaví na mrtvém bodě, využije Steve kontakty v branži a zahraje si na soukromého detektiva. Během pátrání po zlodějích koní zjistí, že téměř všichni okolo něho jsou zapleteni do pochybných podniků – ať už jde o majitele farmy, veterináře, podkoní nebo klienty. Ukáže se dokonce, že jedna klientka by raději než svého koně osedlala Steva. Idylické prostředí, pod jehož povrchem se skrývá chamtivost, chtíč a závist, a v něm odvážný hrdina, který obstojí v těžké zkoušce, to vše připomíná výrazná díla Dicka Francise
Žánr:beletrie překladová
Za zveřejněné údaje odpovídají vystavovatelé, s výjimkou rubriky Akce na veletrhu, kde čas a místo konání potvrzuje vedení Podzimního knižního veletrhu.

PhDr. Markéta Hejkalová,  Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 424 115, e-mail hejkal@hejkal.cz

Stav: Nepřihlášen - přihlásit

od 7.10.2007
Aktualizováno: 01. září 2016