Nakladatelství Hejkal / Podzimní knižní veletrh
Podzimní knižní veletrh
 podle žánrů
 podle žánrů
 podle data vydání
 podle vystavovatele
 

Virtuální veletrh - kniha


Vystavovatel:Tribun EU s.r.o.
Název knihy:Já... a moji muži
Autor:Lena Nová
Počet stran:164
Doporučená
prodejní cena:
100 Kč
Anotace:

Kniha vypráví skutečný příběh ženy, která si odmala myslela, že musí být poslušná, aby ji ostatní měli rádi. Týrání, zneužívání a šikanu ve vlastní rodině nerozeznala od normálního chování a považovala ji za samozřejmou součást života. Jednak proto, že jí nikdo neubližoval natolik výrazně a jednoznačně, aby to mohla označit jako ublížení, a pak proto, že pokud trpěla, byla přesvědčená, že tak si to zaslouží. Přesto zážitky z dětství silně ovlivnily její další vztahy a vlastně i celý život.

Čtivá forma příběhu činí obsah knihy přístupný každému, takže v něm jistě najdou nejen poučení, ale i trochu zábavy jak rodiče, manželé a manželky, tak i řadový čtenář.

Lena Nová patří k poválečné generaci. Vystudovala střední školu technického zaměření, po krátké praxi své původní povolání opustila a prošla několika odlišnými profesemi. Psaní se vážně začala věnovat teprve v posledních letech.
Žánr:beletrie česká
Za zveřejněné údaje odpovídají vystavovatelé, s výjimkou rubriky Akce na veletrhu, kde čas a místo konání potvrzuje vedení Podzimního knižního veletrhu.

PhDr. Markéta Hejkalová,  Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 424 115, e-mail hejkal@hejkal.cz

Stav: Nepřihlášen - přihlásit

od 7.10.2007
Aktualizováno: 01. září 2016