Nakladatelství Hejkal / Podzimní knižní veletrh
Podzimní knižní veletrh
 podle žánrů
 podle žánrů
 podle data vydání
 podle vystavovatele
 

Virtuální veletrh - kniha


Vystavovatel:Tribun EU s.r.o.
Název knihy:Cesta Deneris - Zkouška dospělosti
Autor:Betin Byte
Počet stran:290
Doporučená
prodejní cena:
250 Kč
Anotace:Deník napsal autor v první osobě pod svým dřívějším jménem Betin Byte. Líčí v něm neuvěřitelné události, jež postihly spolu s ním dalších pět maturantů právě v den M. Celá skupina příliš pozdě zjistila, že na ně byla připravena promyšlená lest.

Kvůli záchraně života jednoho z nich se vzdali svého dosavadního. Místo maturitního vysvědčení vzali do ruky meč. Tak začala jejich dlouhá cesta Deneris zkouškou dospělosti. Jak si poradí bez zubního kartáčku? Co udělají tomu, jež je připravil o pohodlný život ve střední Evropě? Jakou spoušť způsobí jejich chování v civilizaci, kde se hranice zákona neměří paragrafy, ale teploměrem? Jak je škola na Zemi připravila pro život na Deneris?

Kniha tvrdým přístupem k pravdě ukazuje, jak se v obtížných situacích mění hodnoty. Svéráznými vtipy začíná, brutálním jednáním končí. Na začátku jsou to překvapivé maličkosti každého dne.

Jste tedy opravdu připraveni poznat, co má Vaše chuť na smažená vajíčka společného s Vaší budoucností?
Žánr:beletrie česká
Za zveřejněné údaje odpovídají vystavovatelé, s výjimkou rubriky Akce na veletrhu, kde čas a místo konání potvrzuje vedení Podzimního knižního veletrhu.

PhDr. Markéta Hejkalová,  Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 424 115, e-mail hejkal@hejkal.cz

Stav: Nepřihlášen - přihlásit

od 7.10.2007
Aktualizováno: 01. září 2016