Nakladatelství Hejkal / Podzimní knižní veletrh
Podzimní knižní veletrh
 podle žánrů
 podle žánrů
 podle data vydání
 podle vystavovatele
 

Virtuální veletrh - kniha


Vystavovatel:DharmaGaia s.r.o.
Název knihy:Energie transformace
Autor:Greenwellová Bonnie
Podtitul:Průvodce procesem probouzení Kundaliní
ISBN:80-86685-07-1
Rok vydání:2003
Měsíc vydání:01
Vazba:vázaná
Počet stran:395
Doporučená
prodejní cena:
398 Kč
Anotace:Revoluční studie americké transpersonální psycholožky o vnitřní transformativní energii (v Indii zvané Kundaliní) čili o tzv. hadí síle. Po celá staletí ji vědomě probouzejí indičtí jógini, ale projevuje se i u mystiků všech kultur a v současnosti často spontánně též u mnoha lidí na Západě, kteří procházejí například psychospirituální krizí. Pak ji může provázet fyzické zhroucení, psychický chaos a náhlé změny osobnosti. Tento jev je dnes předmětem intenzivního zkoumání psychologů, neurofyziologů a dalších specialistů.

      Kniha pojednává o Kundaliní, čistém vědomí přesahujícím mysl i extatické zkušenosti duchovního probuzení. Je ale i o fyzickém zhroucení, psychickém chaosu a náhlé změně osobnosti, tj. o těch aspektech lidské transformace, které kompletně vyrvou člověka z jeho dosavadního způsobu života. Najdete zde staré i současné příběhy lidí (mj. Muktánanda, Jógánanda, Krišnamúrti ad.), kteří objevili a integrovali zkušenost posouvající hranice jejich duševního zdraví a jejich božskosti. Seznámíte se též s různými západními výzkumy lidského mozku. Kniha je rovněž podrobným praktickým průvodcem, který i vám může pomoci tuto zkušenost přežít a transformovat. Energie transformace byly přeloženy již do šesti jazyků.

WWW:http://www.dharmagaia.cz/index.php?pg=knihy&kt=greenwell
Žánr:literatura faktu (česká i překladová)
Za zveřejněné údaje odpovídají vystavovatelé, s výjimkou rubriky Akce na veletrhu, kde čas a místo konání potvrzuje vedení Podzimního knižního veletrhu.

PhDr. Markéta Hejkalová,  Dolní 153, 580 01 Havlíčkův Brod
tel. 569 424 115, e-mail hejkal@hejkal.cz

Stav: Nepřihlášen - přihlásit

od 7.10.2007
Aktualizováno: 01. září 2016